Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

27 – Maja Nowacka – Vlogerka z Polski

24 maja 2023 @ 21:00 - 22:00

Zapraszam 24.05.2023 o godz. 21:00 do podcastu live online, gdzie gościem będzie:

✅ Maja Nowacka – Z wykształcenia germanistka. Przez ponad siedem lat była Export Managerem w branży Automotive w polskiej firmie działając na rynku niemieckojęzycznym. Szereg zdarzeń spowodował, że na koniec roku 2022 zrezygnowała z pracy w korporacji na rzecz spełniania własnych marzeń tj. „życia na własnych zasadach”.

✅ 2.01.2023 r. postanowiła założyć bloga na Instagramie. Początkowo pisała o książeczkach dla dzieci. Po miesiącu stwierdziła, że zacznie pisać jednak o podróżach. Zwiedziła ponad jedenaście krajów odkąd skończyła czternasty rok życia poprzez wymiany międzynarodowe oraz prywatne podróże. Uznała więc, że ten temat może być dużo mocniejszą wartością dla odbiorców.

✅ Najbardziej zapadł w jej pamięci ostatni kraj czyli Stany Zjednoczone. Zakochała się w nim bezgranicznie, a więc dlatego 27.03.2023 r. postanowiła zmienić nazwę swojego bloga na Instagramie z „NOWA.INSPIRACJA”, na „USA.LOVERS.PL”.

✅ Zmiana okazała się być przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”. Rozpoczął spełniać się jej „polsko-amerykański sen”. W ten oto sposób poznaje i prezentuje w wywiadach na swoim Instagramie niesamowite kobiety z Polonii amerykańskiej.

✅ Po miesiącu działalności została zaproszona do udzielenia wywiadu dla lokalnego amerykańskiego portalu VoyageTampa z Florydy (Link do wywiadu: http://voyagetampa.com/interview/life-work-with-maja-n-of-poland-usa/ ). Krótko po tym wzięła udział w polsko-amerykańskiej audycji radiowej „Śniadanie w Dallas” w Dobre.Radio (Link, do wywiadu: https://dobre.radio/audycje/sniadanie-w-dallas ). ✅ Zadasz pytanie, czy warto marzyć? ZDECYDOWANIE TAK!!

✅ LinkI do USA.LOVERS.PL:

👉 Instagram: https://www.instagram.com/usa.lovers.pl/

👉 Facebook: https://www.facebook.com/people/usaloverspl/100063618336837/

Szczegóły

Data:
24 maja 2023
Godzina:
21:00 - 22:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://www.youtube.com/live/zMzUvW7kA44?feature=share

Miejsce wydarzenia

Streamin live online
Japan
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Łukasz Przelaskowski
Zobacz witrynę: Organizator
27 – Maja Nowacka – Vlogerka z Polski
Ta strona korzysta z ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.