Każda szanująca się firma powinna dbać o dobre relacje ze swoimi pracownikami na wszystkich stanowiskach zarówno naukowych, biurowych jak i fizycznych. Przyjemny nastrój, wspieranie siebie, zapewnienie odpowiednich narzędzi do pracy, przestrzeganie zasad higieny oraz bezpieczeństwa to nie wszystko.
Każdy pracownik powinien być dumny i odczuwać komfort w miejscu, do którego chce przychodzić do pracy w jakim czuje się spełniony, szczęśliwy, udaje się tam z dobrym nastawieniem, pełnym motywacji oraz inspiracji, dobrą energią, wiedząc, że ma wsparcie, zaufanie oraz jest doceniany za włożony swój wkład w rozwój całej firmy.

W jaki sposób pozyskać tak ogromną przychylność pracownika i zjednać do współpracy, która przełoży się na dobre, rosnące rezultaty, efekty rozwoju firmy?

Każdy pracownik ma urodziny, imieniny, moment, w którym wychodzi za mąż czy żeni się, kupuje dom, rodzi się mu dziecko, obchodzi jubileusz w pracy, jedni otrzymują awans, a inni czasami odchodzą na emeryturę, rentę lub wybierają nową ścieżkę życia. W firmach często są normy, które sumiennie wykonują zdolne osoby, a bywa wiele razy i tak, że pracują dużo ponad normę. Szczególnie czas różnych świąt, zależnie od religii jest wart uszanowania włącznie z podsumowaniem zakończenia roku na sylwestra.
Wszystkie te wydarzenia warto uhonorować prezentem, upominkiem dając dowód solidarności, utożsamieniem się z ważnym momentem, gdzie pracownik może poczuć się doceniony, wsparty, uszanowany, ważny, godny, dostrzeżony, uhonorowany za swój wkład, ciężką pracę, wysiłek, zmęczenie, poświęcenie czasu, energii, sił, części życia, swojego serca. Takie podarunki muszą być na tyle mocne w przekazie, że skorzysta z nich nie tylko pracownik, ale również rodzina czy jego sąsiedzi, znajomi.

Jakie to powinny być zatem formy podarunków, które będą miały to wszystko ww. w sobie?

 Książki są skarbnicą wiedzy, reprezentantem kultury świata ludzi i wszelkiego życia na Ziemi, o której skrywają zapisane mniej lub bardziej poznane tajemnice. Dlatego w naszej ofercie stawiamy na człowieka i książki, które w połączeniu przekładają się na rozwój, a także wszystkie wartości dające formę szczęścia, sukcesu, samorozwoju, motywacji, inspiracji, świadomości, wiary w siebie oraz realizację marzeń, planów, celów obierając za kurs kierunek nowych przygód w życiu. Paleta barw oraz kolorów uczuć, rosnącej energii w człowieku oraz wiedzy przekłada się na efekty jego rozwoju. Prawdziwym szczęściem jest mieć właśnie takie osoby u swego boku w firmie, które krzeszą promyki dobrej energii podczas swojego samorozwoju wokół siebie na innych.

Zapraszamy do kontaktu i zamówień m.in. ponadczasowych książek, antologii poetyckich autorstwa bądź współautorstwa polskiego pisarza, poety, dziennikarza, właściciela wydawnictwa LukasFrankenstein.com oraz prezesa FundacjiPrzelaskowskich.pl, redaktora naczelnego jej kwartalnika hist.-nauk. Młody Szreniawa czyli Pana Łukasza Przelaskowskiego używającego również pseudonimu artystycznego Lukas Frankenstein. W pozycjach autora czytelnicy znajdą wszystko to, co ich zmotywuje, zainspiruje, umocni, doda wiele dobrej energii, przekaże oparcie w trudnych czasach pozwalając uwierzyć w siebie oraz odkryje dobre wartości, przeobrazi w bohaterów dla rodziny, dzieci, przyjaciół, znajomych, a także firm, dla których bądź w których pracują, współpracują.

Warto zamawiać tzw. składane prezenty, jako pakiety tj.

Pakiet nr 1
1. Wybrana/e książka/i lub antologia/e z darmową dedykacją autora.

Pakiet nr 2
1. Wybrana książka/i lub antologia z darmową dedykacją autora.
2. Zakładka/i do książki/ek. – zniżka 12% .

Pakiet nr 3
1. Wybrana książka/i lub antologia z darmową dedykacją autora.
2. Zakładka/i do książki/ek. – zniżka 12%.
3. Dodatkowy prezent jak np. magnes, t-shirt lub kubeczek. – zniżka 12%.

Możliwość negocjacji lepszych cen przy zamówieniach zbiorowych dla pracowników powyżej 20 osób.

„Dając szczęście oraz oparcie drugiemu człowiekowi spodziewaj się, że wrócą one do Ciebie zwielokrotnione”. – Łukasz Przelaskowski.